Спеціальності

 

Галузеве машинобудування

Спеціалізація: 

«Обладнання переробних і харчових виробництв»

Випускників спеціальності готують до роботи на підприємствах харчової і переробної промисловості. Це кваліфіковані інженерні кадри, менеджери та керівники, які забезпечують виробництво, просування на ринок та збут продукціії рослинництва та тваринництва.

Підготовка фахівців відбувається за участі ведучих підприємств харчової та переробної промисловості м. Кіровограда - товариств різних форм власності: «Креатив», м’ясокомбінат «Ятрань», «Черняхівські ковбаси», Кіровоградські комбінати хлібопродуктів, «Формула смаку» та багатьох інших.

Навчання з фахових дисциплін проводяться в новостворених сучасних лабораторіях, оснащених новітнім обладнанням, наданим підприємствами-партнерами.

Для вступу необхідно пройти ЗНО (базовий рівень) з таких предметів:

1) українська мова та література,

2) математика,

3) фізика,

3) іноземна мова.

 

 

Галузеве машинобудування

Спеціалізація:

«Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва»

Дана спеціальність є однією із провідних і найбільш універсальних по підготовці інженерів в світі. За період навчання студенти отримують знання з конструювання, виробництва, експлуатації, ремонту, обслуговування машин АПК, переробної і харчової галузей, економіки, менеджменту та маркетингу підприємств, комп'ютерної техніки.

Після здобуття повної вищої освіти наші випускники працюють керівниками структурних підрозділів та управлінь міністерства АПК, інженерами і керівниками сільськогосподарських та переробних підприємтв, сервісними інженерами, інженерами-конструкторами, головними інженерами, менеджерами зі збуту с/г техніки та продукції тощо.

В процесі навчання студенти проходять практику і стажування на провідних машинобудівних підприємствах, серед яких «Уманьфермаш», «Херсонські комбайни», «Червона Зірка», культиваторний завод «Кіровоградлітмаш» і підприємствах з реалізації техніки «Агросоюз», «Агроресурс», «Технополь» та багатьох інших.

Для вступу необхідно пройти ЗНО (базовий рівень) з таких предметів:

1) українська мова та література,

2) математика,

3) фізика,

3) іноземна мова.

 

 

  Агроінженерія

 

За даним напрямом здійснюється підготовка інженерів для сільськогосподарських та переробних підприємств агропромислового комплексу. Студенти отримують якісну підготовку з машиновикористання, технічного сервісу, ремонту механізмів, машин, тракторів та автомобілів, економіки і організації виробництва, менеджменту і маркетингу сільськогосподарських та переробних підприємств, обчислювальної техніки, основ автоматики та автоматизації підприємств галузі, стандартизації та сертифікації сучасної техніки.

В процесі навчання використовуються навчально-наукові комплекси численних сільськогосподарських та переробних підприємств-партнерів м. Кіровограда та області. Після закінчення навчання фахівець може працювати на всіх інженерних та керівних посадах сільськогосподарських та переробних підприємств агропромислового комплексу, бути державними службовцями, керівниками підрозділів, управлінь Міністерства сільського господарства та АПК.

Для вступу необхідно пройти ЗНО (базовий рівень) з таких предметів:

1) українська мова та література,

2) математика,

3) фізика,

3) іноземна мова.

  

© 2020 KNTU
^ Вгору