Новини


16 травня 2024
Кафедра сільськогосподарського машинобудування активно доєдналася до відзначення Дня науки 2024 у ЦНТУ
16 травня у Центральноукраїнському національному технічному університеті відзначалося професійне свято - День науки 2024.
16 травня 2024
Свято національної ідентичності та єдності Українців - День вишиванки!
У третій четвер травня українці відзначають День вишиванки - свято, яке символізує національну гордість та єдність. Цього року Центральноукраїнський національний технічний університет долучився до ініціативи Української федерації "Спорт заради розвитку" та провів національну руханку у вишиванках "Дякуємо ЗСУ".
03 травня 2024
Підприємство ТОВ «АГРО КАР» - наш головний девіз "Компетентність та професіоналізм"
Підприємство ТОВ «АГРО КАР» в рамках постійного партнерства з кафедрою сільськогосподарського машинобудування ЦНТУ надало для проведення практичної підготовки майбутніх фахівців сучасні зразки, перевірені часом, посівної техніки компанії John Deer.
30 квітня 2024
Екскурсія агроінженерів на молочно-товарний комплекс «Петриківське молоко»
Сьогодні ми впевнились, що в Україні є з чого виготовляти якісну продукцію!
20 квітня 2024
Агротехнічний факультет створює атмосферу свята в Дендропарку Кропивницького!
В рамках продовження Дня відкритих дверей ЦНТУ 2024 Агротехнічний факультет організував святкову фотозону в найбільш прекрасній атмосфері нашого міста - Дендропарку серед його мільйонів тюльпанів і інших прекрасних квітів!
19 квітня 2024
Запорука якісної підготовки фахівців - постійне підвищення кваліфікації викладачів
Науково-педагогічні працівники кафедри сільськогосподарського машинобудування пройшли підвищення кваліфікації на базі ІСГС НААН.
18 квітня 2024
День Відкритих Дверей ЦНТУ в рамках обласного профорієнтаційного фестивалю ПРОФІ FEST–2024
#ДеньВідкритихДверей в ЦНТУ: Центральноукраїнський національний технічний університет - 18-19 квітня 2024 року з 10-00 до 16-00! На учнів 9-11 класів чекатиме святкова програма, виставка, презентації спеціальностей, екскурсія навчальним закладом. Гарантуємо профорієнтаційну допомогу та консультацію щодо вступу. Захід проходить у Центральноукраїнському національному технічному університеті в рамках проєкту #Хочу_тут_вчитись спільно з представниками Донецького національного медичного університету, Кропивницького інженерного фахового коледжу ЦНТУ, Кропивницького аграрного фахового коледжу, Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського, Кропивницького професійного ліцею побутового обслуговування та Кропивницького професійного ліцею Кіровоградської облради.
16 квітня 2024
Запрошуємо стейкхолдерів до обговорення освітніх програм кафедри сільськогосподарського машинобудування.
Шановні роботодавці, здобувачі вищої освіти, викладачі (академічна спільнота), просимо Вас взяти участь в обговоренні проектів освітніх програм, які реалізуються кафедрою сільськогосподарського машинобудування.
01 березня 2024
Підготовка до НМТ 2024
До уваги абітурієнтів 2024 р. - розпочинається реєстрація на НМТ 2024. Запрошуємо БЕЗКОШТОВНО пройти курси підготовки до НМТ для вступу до закладів вищої освіти у 2024/25 навчальному році!