Академічна мобільність


Сотні наших студентів під егідою університету проходять практику, стажування та  навчання на підприємствах США, Великобританії, Німеччини, Франції, Данії, Фінляндії, Чехії та ін. Детальніше...
Для студентів агротехнічного факультету відкрита унікальна можливість спільної Франко-Української освіти на рівні магістра. Вища освіта за кордоном. У країну – через університет!
 Кіровоградським національним технічним університетом створено спільні франко-українські магістратури з університетом Agro Sup Dijon (з 2006 року), які готують магістрів за напрямками:
 -         сталий розвиток сільського господарства;
 -         агрономія і захист навколишнього середовища;
 -         техніко-економічний менеджмент аграрного обладнання.
Виробничу практику за кордоном пройшли 558 студентів. Вони побували у Франції, Німеччині, Англії, Данії, Фінляндії, Норвегії, Швейцарії, Польщі, Чехії, КНР, Південній Кореї, Канаді, США. КНТУ став базою для встановлення тісних зв'язків між аграріями України та Франції, створено асоціацію кіровоградсько-французької дружби «Кі-France».
   Співробітництво проводиться на основі договорів із установами, фірмами та підприємствами, пов'язаними з виробництвом і переробкою сільськогосподарської продукції, випуском та експлуатацією сільськогосподарської техніки тощо. Успішно працює програма міжнародного культурного обміну «Au Раіr».
   Стажування студентів проходить у французьких або бельгійських сім'ях, що дає можливість глибше пізнати ці країни, істотно підвищити рівень знань французької мови, знайти нових друзів та визначити подальшу перспективу щодо продовження навчання у вищих навчальних закладах зазначених країн.
Студентам університету пропонується практичне навчання на сільськогосподарських (Баварський селянський союз) та агротехнічних (Німецька академія сільського господарства DEULA-Nienburg) підприємствах.
   Ці програми підтримуються Федеральним міністерством промисловості, сільського господарства та захисту прав споживачів Федеративної Республіки Німеччина.
   Студенти мають можливість пройти стажування у навчальних центрах організації, що приймає, з проходженням практики на (для студентів аграрних і технічних спеціальностей) ремонтних, фермерських і машинобудівних підприємствах Німеччини.
Ми готуємо фахівців, які керують сільськогосподарськими процесами та переробною промисловістю, впроваджують різні технологічні новації та розробляють стратегії розвитку господарств. Таких фахівців нині в країні бракує. Тому, освіта, отримана на кафедрі СГМ, дасть можливість реалізувати себе у житті. Адже попит на сільськогосподарську продукцію у світі невпинно зростає.